Najava Međunarodnog simpozija

STEP UP Sarajevo
Međunarodni simpozij: “Uključivanje i zadržavanje djece u fudbalu: Trener kao ključni faktor”

Svjesni višestrukih uloga, koje svaki trener/ica ima, Škola fudbala Respekt organizira Međunarodni simpozij na temu uključivanja i zadržavanja djece u fudbalu, i ulozi trenera u tom procesu kao ključnom faktoru. Koliko je važno da trener/ica bude i stručnjak, i psiholog, i roditelj/staratelj, i motivator i menadžer, odgovorićemo kroz panele, sa sjajnim uvodničarima, moderatorima i panelistima, koji su eminentni stručnjaci u različitim oblastima.Simpozij traje 24. i 25. aprila/travnja 2019. godine u hotelu Hollywood u Sarajevu.

24. 4. trajanje panela je od 14 sati, a 25. 4. od 9 sati

Za sve učesnike/ice obezbjeđena je večera prvi dan i ručak drugi dan Simpozija.

STEP UP