Škola fudbala Respekt i zvanično je dio takmičarskog dijela

Skola fudbala Respekt i zvanicno je dio takmicarskog dijela

21.09.2019. ostaće jedan od onih datuma koji u nekoj porodici, životu, knjigama historije, bivaju zabilježeni kao značajni, kao počeci nečeg novog, kao vječiti trag.
ŠF Respekt i zvanično je dio takmičarskog dijela. Naš Mirnes dobio je prvu registraciju, a naše seniorke odigrale prvu utakmicu!
Čast nam je i zadovoljstvo da je predsjednik Fudbalskog saveza Kantona Sarajeva, gdin Galib Kulovac uveličao ovaj datum prigodnim obraćanjem i zvaničnim uručivanjem Mirnesu sportske iskaznice. Galib i Mirnes izveli su početni udarac, kao simbol naše vječne misije – Fudbal Za Sve.

Zahvalnost dugujemo velikom broju gostiju, zvanica, roditelja i posjetilaca koji su svojim prisustvom s nama podijelili radost, sreću i ponos, Centar za edukaciju, sport i rekreaciju “Safet Zajko” – zvanično