Vranješ poklonio opremu Školi fudbala “Respekt”

Vranjes poklonio opremu Skoli fudbala Respekt
 Nova garnitura majica i šorceva stigla je u porodicu Škole fudbala “Respekt”, za sve tri selekcije. Iza ovog poklona stoji naš fenomenalni reprezentativac, a AEK-ov igrač Ognjen Vranješ.   

– Djeca k'o djeca, obraduju se sitnici, a danas trče u svlačionicu da se presvuku, vežu vezice na šorcu, ali nevjerovatno je kad jedno dijete krene da se presvuče, zastane i pita: “A, treneru, ima li za svu djecu?” 

To je ono što “Respekt” čini veličinom kakva jeste, jer je naša misija fudbal za sve. Zato je škola besplatna i kao takva jedinstvena u Evropi. Drago nam je, naravno, što nas se Ogi sjetio, a djela govore o svakome od nas, pa tako i ovo o njemu. Dječiji osmijeh i radost nemaju cijenu – ističe osnivač i direktor škole Emir Hujdur.

– Ognjene, hvala ti – poručila su djeca danas.   

(http://sport.avaz.ba)