Internacionalni Festival Turističkog Filma BiH

Prvi put u BiH organiziran je Internacionalni Festival Turističkog Filma BiH 2019. Uz malu pomoć i dugogodišnje iskustvo susjednih i regionalnih zemalja od ove godine i Bosna i Hercegovina je postala dio svjetskog elitnog društa u svijetu Turističkog filma.

U prepunoj kongresnoj dvorani Hotela Hills, Internacionalni Festival Turističkog Filma BiH 2019. ugostio je prijatelje iz Austrije, Turske, Švicarske… Pridružile su se također i ambasade Turske, Grčke, Pakistana, Japana i Saudijske Arabije.

IFTF okuplja vodeće stručnjake iz sektora turizma, filma, medija, komunikacije, marketinga, oglašavanja i spaja ih sa kreativnim ljudima iz audiovizualne produkcije i agencijama koje promovišu turističke atrakcije i predstavljaju ih na autentičan i inovativan način.

ŠF Respekt se zahvaljuje na pozivu. Bila je čast biti dijelom ove magične noći i veličanstvenoj dodjeli nagrada. Čestitke organizatorima te sjajnom Hotel Hills Sarajevo