Potpisan sporazum između Fakulteta sporta i tjelesnog odgoja i Fudbalskog kluba Respekt

Sporazum izmedju Fakulteta sporta i tjelesnog odgoja i Fudbalskog kluba Respekt

U prostorijama Fakultet sporta i tjelesnog odgoja, Univerzitet u Sarajevu, potpisan je sporazum o saradnji i poslovno tehničkom razumijevanju između Fakulteta sporta i tjelesnog odgoja i Fudbalskog kluba Respekt.

Sporazum predviđa moguću saradnju u mnogim oblastima koja je od koristi za obje institucije i širu društvenu zajednicu.
Sporazum su potpisali dekan Fakulteta prof.dr. Haris Alić i direktor Fudbalskog kluba Respekt, Emir Hujdur. Protokolu potpisavanja prisustvovali su članovi vijeća Fakulteta, direktor instituta za sport, prof.dr. Erol Kovačević, prof.dr. Amel Mekić, prof.dr. Izet Bajramović, prof.dr. Slavenko Likić, te asistentica Berina Turković-Malkić.

Prilikom potpisivanja istaknut je značaj sporazuma planirane saradnje, a sve u funkciji zajedničkog djelovanja na srodnim aktivnostima i projektima.